Ráno jsme vyrazili od školy v 7:50 a vydali se pěšky směrem k cíli naší cesty. Během putování jsme si povídali, smáli se a užívali si společně strávený čas....
Ráno jsme vyrazili od školy v 7:50 a vydali se pěšky směrem k cíli naší cesty. Během putování jsme si povídali, smáli se a užívali si společně strávený čas. Nechyběly ani veselé okamžiky, na které budeme ještě dlouho vzpomínat.
Po příchodu do Štramberku jsme měli před společným obědem čas na prohlídku města a jeho okolí. Využili jsme ho k odpočinku, povídání s kamarády a objevování zajímavých míst. Poté jsme zamířili na pizzu, kde jsme se občerstvili a načerpali síly na cestu zpět.
Výlet jsme si velmi užili, odnesli jsme si spoustu hezkých zážitků a příjemně tak zakončili školní rok.
Tereza Mináriková, 7. B