Školní olympiáda 4.-5.tříd

1. stupeň
středa 28.06.2023 |Ing. Nela Walková (1) |Všechny aktuality

V úterý 27. června se na naší škole konala sportovní olympiáda čtvrtých a pátých tříd....

V úterý 27. června se na naší škole konala sportovní olympiáda čtvrtých a pátých tříd. Hned z rána se nám představili atleti, kteří soutěžili ve sprintu, skoku do dálky, vytrvalostním běhu, hodu do dálky a štafetě. Následoval blok, kdy se sportovci rozdělili na svá sportoviště. Fotbalisté zůstali na travnatém hřišti, stolní tenisté se přemístili ke stolům na chodbách školy a žáci, kteří hráli vybíjenou, šli do tělocvičny. I přes nepřízeň počasí, kvůli které se musel fotbal stěhovat do tělocvičny, jsme vše zvládli a zasportovali si až do konce.
Konečné pořadí a počet získaných bodů:
1. místo 5.B 56 b.
2. místo 5.C 51 b.
3. místo 5.A 48 b.
4.místo 4.A 37 b.
5. místo 4.B 31 b.
6.místo 4.A 30 b.

Zaměřujeme se na samostatné myšlení,

výběr a třídění informací a schopnost využití získaných poznatků při řešení problémů