Dnes naši třeťáci vyměnili školní lavice za hasičskou základnu! A byla to jízda. Hasiči nás provedli celou svoji stanicí....
Dnes naši třeťáci vyměnili školní lavice za hasičskou základnu! A byla to jízda. Hasiči nás provedli celou svoji stanicí. Ukázali nám garáže s moderní technikou a děti si mohly na vlastní kůži vyzkoušet, jak těžká je práce u hasičů. Prozkoumali obří auta od střechy až po pneumatiky a hlavně si zopakovali, jak se správně zachovat při požáru. Sjet po hasičské tyči jsme sice nemohli, ale vidět to na vlastní oči byl zážitek. Velké díky hasičům za super dopoledne. Kdo ví, možná mezi našimi žáky roste nová generace zachránců! Strach z ohně nemáme, protože už víme, jak na něj!
Celou fotogalerii si můžete prohlédnout na školním Facebooku.
Mgr. Eva Piešová, Valéria Kamoďová, Mgr. Simona Segeťová, Jana Janyšková