Ve středu 18. června jsme se vydali na výlet na Pustevny, o kterých jsme se letos učili ve vlastivědě. Moc se nám líbily známé stavby Libušín a Maměnka...
Ve středu 18. června jsme se vydali na výlet na Pustevny, o kterých jsme se letos učili ve vlastivědě. Moc se nám líbily známé stavby Libušín a Maměnka. Po krátké zastávce u stánků jsme se pěšky vydali na bájnou horu Radhošť. Cestou jsme obdivovali krásné výhledy a vyfotili se u sochy Radegasta. Na vrcholu jsme navštívili kapli sv. Cyrila a Metoděje. Většina z nás vystoupala i na její věž, odkud byl nádherný výhled do okolí. U hotelu Radegast jsme si vyzkoušeli bosý chodníček a potom jsme se po zelené turistické značce vydali lesem dolů. Za krásného počasí jsme si celý den moc užili a odvezli si spoustu pěkných zážitků.
Celou fotogalerii najdete na školním Facebooku.
Žáci 4. B a 4. C