Jak jsme zdolali naši první třídní výzvu aneb “Akce Ucho”

2. stupeň
pátek 26.06.2026 |Mgr. Marta Knopová |Všechny aktuality

Ve středu 24. června jsme se my, šesťáci z Áčka, vydali na naši první velkou třídní výzvu, které jsme dali krycí název "Akce Ucho". Plán byl jasný – dojít po svých až na Štramberk...

Ve středu 24. června jsme se my, šesťáci z Áčka, vydali na naši první velkou třídní výzvu, které jsme dali krycí název "Akce Ucho". Plán byl jasný – dojít po svých až na Štramberk!

Naše trasa vedla přes Puntík, Libotín až na Štramberské náměstí. Některé kopečky nám nedaly nic zadarmo. Nohy nás trošku ke konci už bolely, ale v týmu byla skvělá atmosféra, která nás všechny hnala dopředu. Celou cestu se vtipkovalo, navzájem jsme se podporovali a díky tomu jsme těch téměř 12 kilometrů zvládli s úsměvem na rtech.

Když jsme dorazili do cíle, čekala na nás ta nejlepší možná odměna - nádherné výhledy na Štramberskou Trúbu, zasloužený odpočinek a samozřejmě voňavé, legendární štramberské uši.

Tenhle třídní výlet se nám hodně líbil. Domů jsme si odnesli spoustu skvělých společných zážitků, které jsme si náramně užili. Už teď se těšíme, jakou výzvu si vymyslíme příště!

Celou fotogalerii najdete na školním Facebooku.

Za celou 6.A Johi, Elen, Alča a Anheli