Předvánoční zumba s Vendou

20.1.2013 at 19:42

Zumba s Vendou Ostřanskou sklidila před podzimními prázdninami obrovský úspěch a ohlas, proto se naše paní ředitelka rozhodla tuto akci opakovat před Vánocemi. Uskutečnila se v pátek 21.12.2012 v tělocvičně naší školy.

  

Akce se zúčastnili nejen žáci druhého stupně, ale i žáci prvního stupně. Venda cvičení podřídila dle věku dětí, zvlášť žáci 1. a 2. ročníků, která obsahovala prvky stylů hip – hop, reggaeton a pop. Děti se skvěle bavily. Pak následovala zumba pro žáky 3. – 5. ročníků a poslední lekce následovala pro zájemce z druhého stupně, kde se přidaly i některé paní učitelky naší školy. Účast byla veliká, všichni si to velmi užili.

  

Přišla nás navštívit i Zumbule, což je maskot, který Vendu doprovází na každé akci. Zumbule je veselé, pestrobarevné, chlupaté, třpytivé, rozmanité, milé, pihaté polozvíře v nadlidské velikosti, s hlavou plnou nápadů.

Předvánoční zumba s Vendou navodila příjemnou předvánoční atmosféru a všichni odcházeli s nadšením. Už teď se těšíme na další lekci.

Mgr. Simona Segeťová

fotogalerie 1.-2. ročník

fotogalerie 3.-5. ročník

fotogalerie 6.-9. ročník