Mc Donald´s Cup 2019

21.5.2019 at 21:11

Ve dnech 15. a 16.5.2019 se v Bílovci uskutečnilo okresní finále 22.ročníku fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup věkových kategorií „A“ (2012-2009) a kategorie B (2009-2007). V obou kategoriích se naše škola probojovala do tohoto finále.


V kategorii „B“ se naše družstvo v konkurenci pěti škol umístilo na krásném 3.místě za vítězným mužstvem ZŠ Bílovec Komenského a druhou ZŠ Fulnek Komenského.
Naši školu reprezentovali: David Filip, Černoch Dominik, Girga Lukáš, Kalich Filip, Klazar Lukáš, Kocián Ondřej, Duba Dominik, Horák Daniel, Keller Lukáš, Tvrdoň Jakub, Mička Jakub, Růžička Jakub, Nerad Matěj.

V kategorii „A“ se naše družstvo v konkurenci šesti škol probojovalo do semifinále, ve kterém nám po velice dobrém výkonu v utkání s pozdějším vítězem turnaje ZŠ Bílovec Komenského jen těsně unikl postup do finále po prohře 3:1. Mužstvo nakonec obsadilo 4. místo. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Deikun Dmytro.
Naši školu reprezentovali: Pavlištík Adam, Fryšara Lukáš, Knápek Filip, Toman Rostislav, Siwá Anna, Kudělka Zdeněk, David Filip, Toman Theo, Černoch Dominik, Deikun Dmytro, Řehák František, Kocián Ondřej, Driml Štěpán, Vejmělek David.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Ludvík Orlík