Hry bez školních lavic

28.6.2018 at 23:27

V pátek 22. 6. 2018 proběhl první ročník soutěže „Hry bez školních lavic“připravený SVČ Fokus Nový Jičín. Za naši školu jsme si vytvořili dva týmy, které soutěžily v různých netradičních disciplínách.

A ty byly opravdu rozmanité. Od hada, kdy jsme si pomocí kbelíků přihrávali míčky, přes sjíždění tobogánu na čas, až po bazén, kde soutěžící museli rozdělit své členy týmu na plavce, který plaval s lanem do poloviny bazénu, na což čekal další člen týmu, který skočil do vody a vylovil klíč, jenž uvázal na konec lana. V ten moment spoluhráči na břehu lano přitáhli a klíčem odemkli bednu, v níž byl hlavolam na poskládání. Za všechny disciplíny jsme dostávali body, které se nakonec sečetly a určily vítěze. Na začátku jsme si mohli vsadit na jednu disciplínu žolíka, který nám zdvojnásobil počet získaných bodů v dané disciplíně.

Za čtyři hodiny strávené na venkovním bazéně jsme si zkusili spoustu dalších věcí, např. chození na chůdách apod. Všichni jsme si společně dopolední aktivity užili, a dokonce i vyhráli nějaké ty ceny!

Dáša Řišicová, 9. A