Lichožrouti

Lichožrouti v divadle    – Matyáš Jahoda 4.A

Dne 23.2. 2017 šla třída 4.A do divadla v Novém Jičíně. Šli na představení Lichožrouti. Zeptal jsem se žáků Jakuba Andrýska a Vojty Nováka na to, jak se jim představení líbilo. Jakub říkal, že to bylo krátké. Vojta řekl, že hlavní postava byl Hyhlík a že herci to měli dobře nacvičené. Ostatním žákům se to moc líbilo. Za mě : Je to zajímavé představení. Líbilo se mi, jak Hyhlík měl každý den ponožku k snídani, obědu i večeři. Bylo to o malém trpaslíkovi z ponožek, který měl u sebe bratrance Tulíka a Ramíka, kteří pořád dělají hlouposti. Chcete vědět více? Buď si přečtěte knihu, nebo se můžete podívat i na film.

Lichožrouti – Magdaléna Davidová 4.A

Zdravím Vás z Novojičínského Beskydského divadla. Dnes jsem na představení Lichožrouti. Jsou to malí človíčci z ponožek. Z názvu můžete poznat, že jedí lichý počet ponožek. Hráji zde Hyhlík, Tulík, Ramík, Padre, Kudla Dederon, Egon Vavřinec, Hanička. Představení je vtipné, něco jako hraná komedie. Jinak se to všem líbilo, takový menší sestřih z filmu. Herci předváděli různé tanečky a triky. Všem doporučuji.

Divadlo – Nicolas Rigo 4.A

23.2. 2017 se uskutečnilo divadelní představení Lichožrouti. Představení bylo v Jičínském divadle. Bylo to záživné. Bylo tam několik vtipných pasáží. Bylo to výborné ze strany herců. Zvládli několik rolí. Každý byl něčím zajímavý. Jeden uměl parkour, druhý byl vtipný. Zkrátka divadlo bylo dobré. Líbilo se mi vše, hlavně ten parkourista. A doporučuji Vám se podívat i na film a i na knížku.

Divadelní představení Lichožrouti – Lucie Kahánková 4.A

Dne 23.2. se uskutečnilo divadelní představení se jménem Lichožrouti. Trvalo asi 45 minut. Do divadla se dostavila třída 4.A a 4.B. Hráli tam jenom 3 lidi. Představení  bylo hodně srandovní. Srandovní byla ta umělá televize a skoro celé představení. Herci tam hráli hodně rolí. Byla jsem šťastná, že jsem tam mohla být. Doporučuji Vám přečíst si knihu Lichožrouti.

Lichožrouti – Viktor Sasín 4.A

Včera 23.2. jsme šli do divadla na představení Lichožrouti. Bylo to o ponožkách, ale o neobyčejných ponožkách. Lichožrouti jsou totiž záhadná stvoření, které nejdou zachytit na kameru ani na fotoaparát a když jsou v nebezpečí tak splynou s okolím a když se nebezpečí povzdálí tak jsou zase viditelní. Hlavní postava se jmenuje Hyhlík a hlavní záporná postava se jmenuje Kudla Dederon. Herecké výkony byly perfektní. Tři herci zvládli více rolí. Mě se nejvíce líbilo, jak tančili v baru Kilimandžáro. Doporučuji!

Divadelní shou Lichožrouti – Zuzka Indráková 4.A

23. února byla třída 4.A v Beskydském divadle na představení Lichožrouti. Lichožrouti jsou malé potvůrky, které jí ponožky. V největší roli byl Hyhlík. Jeden z Lichožroutů. Všichni to zvládli na jedničku. Moc se mi to líbilo.