MISTŘI V MLADŠÍCH ŽÁCÍCH

23.3.2017 at 21:25

V neděli 19. 3. 2017 se žáci naší sedmé a osmé sportovní třídy stali Mistry Moravskoslezského kraje ve volejbale. V dlouhodobé soutěži 17 družstev nenašli přemožitele a vyhráli všechny svoje zápasy. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Tomáš Havlásek. Družstvo vede pan Oldřich Valenta.

Reprezentovali:

VIII. C – Barvík Lukáš, Černoch Kryštof, Havlásek Tomáš, Kratochvíl Václav, Mičulka Jan

VII. C – Kamas Jan, Plesník Jakub, Spišák Matěj, Staněk Ondřej

Prohlédněte si knihu Novojičínsko z nebe

22.3.2017 at 15:42

Vybíjená – otevřená kategorie

21.3.2017 at 17:57

Ve čtvrtek 16. března se hoši z pátých tříd naší základní školy zúčastnili turnaje ve vybíjené, pořádané tentokrát na ZŠ Jubilejní.

Tým  tvořilo 12 chlapců:

Z  5. A – Jan Rýdel, Adam Nguyen, Lukáš Matyščák, Jakub a Tomáš Orlitovi, Vojtěch Škorňa a Michael Bárta

Z 5. B – Oliver Plánka a Jakub Malchárek

Z 5. C – Filip Lossmann, Matěj Bár a Patrik Řehák

Na turnaj přijaly pozvání i děti ze škol v Kuníně, Šenově a Hladkých Životicích. Naši sportovci tyto jmenované školy porazili, ale týmu pořádající školy podlehli. Umístili se na krásném 2. místě.

Ivana Kysilková

Výběr stravného na měsíc duben

21.3.2017 at 09:37

27.03.2017      7:00 – 15:30
28.03.2017      7:00 – 15:30

Předpokládaná cena stravného (17 vyučovacích dnů):
žáci MŠ do 6 let                         306 Kč (á 18 Kč)
žáci ZŠ 7 – 10 let                       357 Kč (á 21 Kč)
žáci ZŠ 11 – 14 let                     391 Kč (á 23 Kč)
žáci ZŠ nad 14 let                      425 Kč (á 25 Kč)
cizí strávníci                                952 Kč (á 56 Kč)

Upozornění:
V době velikonočních prázdnin dne 13.4.2017 bude jídelna uzavřena.

Recitační soutěž – okrskové kolo

16.3.2017 at 17:32

V úterý 14. 3. 2017 proběhlo ve Středisku volného času Fokus okrskové kolo tradiční recitační soutěže. Naši školu reprezentovalo ve čtyřech kategoriích sedm žáků – vítězů školního kola.

I.stupeň měl své zástupce v I. a II. kategorii – Hanu Horniakovou z 3.A, Kayu Grossmannovou ze 4.B a Ivu Horniakovou z 5.A.  Iva obsadila 1. místo a postupuje do vyššího kola.

Ve  IV. kategorii  8. – 9. ročníků reprezentovali naši školu žáci 8.A  Dáša  Řišicová a Martin Kozák.

V početně nejobsazenější III. kategorii 6. – 7. ročníků to byl žák Patrik Holý ze 6.A a žákyně 6.C Aneta Jašková. Aneta se svou básní zvítězila a postoupila do okresního kola, kde bude společně s Ivou, jak věříme, naši školu stejně úspěšně reprezentovat jako včera.

Všem účastníkům děkujeme, Anetě a Ivě přejeme hodně úspěchů v dalším kole.